Najmodniejsze fryzury ślubne w 2018 roku

Jeśli nieuchronnie zbliża się data Twojego ślubu, warto zaplanować zawczasu wizytę w salonie urody i u fryzjera, która pomoże Ci się odpowiednio przygotować do tego wyjątkowego dnia. Im wcześniej zaplanujemy wizytę w punkcie usług, tym lepiej – oszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu, a także będziemy mieć możliwość próbnego uczesania czy makijażu. Jeśli ten wyjątkowy dzień będzie miał miejsce już tego lata, warto rozważyć jedną z najmodniejszych fryzur ślubnych w tym sezonie.

Panny Młode powinny zastanowić się przede wszystkim nad lekkim kucykiem, który sprawi, że będą wyglądać niezwykle delikatnie i dziewczęco. Luźne upięcia, przy pomocy takich ozdób jak kwiaty czy tasiemki są niezwykle modne i pięknie wyglądają w połączeniu z sukniami ślubnymi. W tym sezonie niezwykle modne będą również warkocze, które sprawdzą się nie tylko w dniu uroczystości. Zamiast klasycznych upięć w tym sezonie warto wybrać rozpuszczone, zmierzwione włosy lub fryzury typu hygge hair. Przede wszystkim trzeba jednak rozejrzeć się za doświadczonym stylistą, który odpowiednio dobierze naszą fryzurę do kształtu twarzy.

W przygotowaniach do ślubu dobry fryzjer jest na wagę złota, dlatego warto znaleźć tych najlepszych, np. dzięki wyszukiwarce moment.pl, która pozwoli nam znaleźć odpowiedniego usługodawcę dzięki opiniom klientek. Mamy też łatwy dostęp do cennika, a także możliwość zarezerwowania wizyty z poziomu strony. Portal ten umożliwia nam również znalezienie salonów urody, jeśli potrzebna jest nam konsultacja kosmetyczna albo poszukujemy usług wizażystów czy zabiegu depilacji

Comments are closed.